Maľovanie - vyžiadajte si cenové ponuky

Máte záujem zistiť ako sa pohybujú ceny na maľovanie? Prezrite si cenník na maľovanie.

Kupujete maľovanie? Ak plánujete vybrať dodávateľa na maľovanie vyplňte nasledovný formulár. Zabezpečíme Vám ponuky a prístup k hodnoteniam firiem.

1.
  • Vyberte:

*:

tieto údaje budete používať pri prihlasovaní na stránku, zadávate ich len raz
*:             *:

*:               *:

Tento údaj je už v našej databáze. Prihláste sa. zabudli ste heslo?

Ak sa znažíte založiť súťaž na firmu, táto je už u nás zaregistrovaná. Do firmy sa môžete prihlásiť ako jej zamestnanec. Prejdite prosím na stránku registrácií a postupujte podľa pokynov.

Ste firma ?

Ak áno, máte u nás predregistrovaný profil, ktorý čaká na aktiváciu. [čo je to predregistrovaný profil?] Prejdite prosím na stránku registrácií a postupujte podľa pokynov, ďakujeme.

2. Maľovanie - vyplňte čo viete - Cenové ponuky

Maľovanie - detailné informácie

Popíšte o aký priestor sa jedná (dom, byt, kancelárie atď.). Ak ide o miestnosti v poschodovej budove, uveďte či máte výťah. Uveďte prosím celkovú plochu stien na malovanie v m2 a počet náterov, ak sa počet náterov líši pre jednotlivé miestnosti, uveďte ich oddelene: Popíšte či požadujete v cene aj materiál na maľovanie, alebo či požadujete jeho zabezpečenie. Ak áno, uveďte aj druh farby atď.

pridať ďalší

*:

*:

*:

*:


Máte už nejaké ponuky? Pozvite dodávateľov do súťaže a budete ich môcť potom hodnotiť a zistiť na nich referencie.
     Chcem sa dozvedieť viac
3.

Kontaktné údaje

Vaše kontaktné údaje nerozposielame firmám emailom, sú dostupné len na našej stránke a to len pre firmy, ktoré sa prihlásia do vašej súťaže. Nemusíte sa teda obávať že sa k nim dostanú stovky firiem, ktoré Vás budú obťažovať v budúcnosti nevyžiadanou reklamou.

Zmenené údaje sa uložia vo Vašom profile

4+2=