Informácie pre kupujúcich (obstarávajúcich)

Výhody používania
Ako to celé funguje
Časté otázky (FAQ)
Čo sú Cenové Ponuky?
Cenové ponuky Vám pomôžu pri výbere dodávateľa. Cez našu stránku si zadáte požiadavky na výber dodávateľa a my Vám zabezpečíme najlepšie ponuky z ktorých si vyberiete podľa ceny, obsahu ponuky, s prihliadnutím na hodnotenie dodávateľa v našom systéme.

Výhody nášho systému:


Len u nás môžete získať najlepšiu cenu a najlepšieho dodávateľa.

Systém výberu dodávateľa cez CenovePonuky.sk je postavený na otvorenej konkurenčnej súťaži. V bežnom výbere dostávate ponuky individuálne, čím nevzniká priama konkurencia a súťaž, pretože firmy nevidia ponuky iných firiem.

Len u nás sú firmy nútené splniť dodávku v čo najlepšej kvalite.

Systém hodnotenia dodávateľa cez CenovePonuky.sk je pre Vás garanciou, že Vás firmy nebudú chcieť "obabrať". U nás hodnotíte dodanie tovaru, alebo služby a dodávateľ je preto motivovaný čo najlepšie splniť čo v svojej ponuke sľúbil.

Nemáte starosti s vyhľadávaním a oslovením dodávateľa.

Vyhľadávanie firiem prostredníctvom vyhľadávačov a firemných stránok je časovo náročná úloha. My Vás tejto úlohy zbavíme a dokonca za Vás aj oslovíme vhodných dodávateľov. V našej databáze je viac ako 35.000 firiem a počet stále stúpa, pretože firmy nemusia platiť za členstvo.

Chránime Vaše kontaktné údaje.

Na rozdiel od iných systémov, my nerozošleme Vaše kontaktné údaje desiatkam firmám, dokonca aj tým čo daný tovar či službu nedodávajú. Zabránime teda aby neboli zneužívané na rôzne marketingové účely firiem. U nás získajú kontaktné údaje len firmy, ktoré pridajú pre Vás ponuku. Váš email nezverejníme vôbec (ak si neželáte). Všetka emailová komunikácia prebieha cez náš systém.