Informácie pre dodávateľov

Cenové ponuky - obchodný systém, v ktorom vždy získavate!

Výhody používania
Ako to celé funguje
Časté otázky (FAQ)
Videonávody
Čo je portál CenovéPonuky.sk a aké výhody plynú dodávateľom z jeho využívania?
Cenové ponuky sú obchodný systém, prostredníctvom ktorého si obstarávatelia (kupujúci) vyberajú dodávateľa. Prostredníctvom nášho systému si kupujúci podá žiadosť o cenovú ponuku s podrobnými požiadavkami, na základe ktorej oslovíme firmy z našej databázy, ktoré následne pridajú svoje ponuky. V ponuke Vaša konkurencia nevidí ani názov ani popis, len cenu a Vaše hodnotenie. Kupujúci sa následne rozhodne ktorú ponuku si vyberie a označí víťaza výberového konania. Na rozdiel od dopytových systémov riešime obstarávanie komplexne.

Výhody nášho systému:

Nejde len o cenu, dôležitý je pomer cena/kvalita.

Náš súťažný systém dbá na to aby sa zákazník mohol rozhodnúť. Ak nie je pre neho prvoradá cena, môžete ho presvedčiť o kvalite Vášej ponuky a my mu dodáme Vaše doterajšie referencie u nás. Je na zákazníkovi kde je pre neho dôležitá cena, kde si radšej priplatí za kvalitu.

Vyžiadame si ponuku, len ak súvisí s Vašou činnosťou

Neobťažujeme Vás rôznymi dopytmi, ktoré sú pre Vás nezaujímavé. Žiadosti o ponuky Vám pošleme na základe správneho cielenia a podľa Vami vyplneného zamerania.

V žiadosti máme pre Vás detailné informácie

Naše špecializované formuláre zabezpečia, aby ste už v prvotnej žiadosti o ponuku mali čo najviac informácií potrebných k vypracovaniu ponuky. Sami nám môžete poskytnúť detailné požiadavky, na ktoré sa mám klientov pýtať pri vypĺňaní žiadosti.

Ponuku pridáte len ak to má pre Vás zmysel

Keďže u nás prebieha výber dodávateľa online, môžete vidieť koľko ponúk bolo pridaných a za akú cenu. Na základe tohto faktora sa môžete rozhodnúť či má pre Vás význam zúčastniť sa súťaže.

Vysoká efektívnosť vynaložených prostriedkov na získanie klienta.

U nás neplatíte za registráciu a podobné poplatky ktoré Vám negarantujú žiaden výnos. Registrácia je zadarmo, reklama formou vášho profilu je zadarmo, uvádzanie Vašej firmy v našom katalógu firiem a produktov je zadarmo. Významnejší poplatok platíte len ak získate klienta v súťaži. Ak sa chcete v samotnej súťaži zúčastniť platíte len symbolický poplatok 1EUR za prihlásenie do súťaže a získanie kontaktných údajov na klienta ktorý hľadá to čo Vy ponúkate.

Konkurencia a ochrana obchodných informácií.

V súťaži nikto nevidí, ktorá ponuka je Vaša a ani obsah Vašej ponuky. Jediné informácie, ktoré sú viditeľné ostatným súťažiacim je celková cena a hodnotenie dodávateľa. Podrobné informácie uvedené v ponuke vidí len kupujúci.
Ušetríme Vám balík peňazí, ktoré vynakladáte za reklamu. Čo ušetríte na reklame, to môžete investovať do kvality svojich služieb, čím si získate ďalších a ďalších klientov cez náš systém.


Máte otázku, ktorá tu nie je zodpovedaná? Spýtajte sa nás cez kontaktný formulár.