Zhotovenie webstránky - vyžiadajte si cenové ponuky

Máte záujem zistiť ako sa pohybujú ceny na zhotovenie webstránky? Prezrite si cenník na zhotovenie webstránky.

Kupujete zhotovenie webstránky? Ak plánujete vybrať dodávateľa na zhotovenie webstránky vyplňte nasledovný formulár. Zabezpečíme Vám ponuky a prístup k hodnoteniam firiem.

1.
  • Vyberte:

*:

tieto údaje budete používať pri prihlasovaní na stránku, zadávate ich len raz
*:             *:

*:               *:

Tento údaj je už v našej databáze. Prihláste sa. zabudli ste heslo?

Ak sa znažíte založiť súťaž na firmu, táto je už u nás zaregistrovaná. Do firmy sa môžete prihlásiť ako jej zamestnanec. Prejdite prosím na stránku registrácií a postupujte podľa pokynov.

Ste firma ?

Ak áno, máte u nás predregistrovaný profil, ktorý čaká na aktiváciu. [čo je to predregistrovaný profil?] Prejdite prosím na stránku registrácií a postupujte podľa pokynov, ďakujeme.

2. Zhotovenie webstránky - vyplňte čo viete - Cenové ponuky

Zhotovenie webstránky - detailné informácie

popíšte použitie webstránky (účel na ktorý má slúžiť) popíšte predpokladaný počet sekcií, súčastí stránky, počet stránok, podstránok a podobne popíšte aké administratívne a redakčné prostredie potrebujete. V redakčnom prostredí môžete meniť obsah stránky - napríklad texty článkov, kontaktné údaje, pridávať produkty a služby atď. V administratívnom rozhraní môžete nastavovať rôzne oprávnenia pre používateľov, zobrazovanie sekcií, spúšťať, pridávať a upravovať jednotlivé súčasti webstránky
ak máte konkrétnu predstavu ako by mala vyzerať hlavná stránka Vašej webstránky, jednotlivé sekcie, prípadne podstránky, môžete to popísať tu doplňujúce požiadavky na webstránku (napríklad štatistika návštevnosti, registrácie do vyhľadávačov a podobne)

pridať ďalší

*:

*:

*:

*:


Máte už nejaké ponuky? Pozvite dodávateľov do súťaže a budete ich môcť potom hodnotiť a zistiť na nich referencie.
     Chcem sa dozvedieť viac
3.

Kontaktné údaje

Vaše kontaktné údaje nerozposielame firmám emailom, sú dostupné len na našej stránke a to len pre firmy, ktoré sa prihlásia do vašej súťaže. Nemusíte sa teda obávať že sa k nim dostanú stovky firiem, ktoré Vás budú obťažovať v budúcnosti nevyžiadanou reklamou.

Zmenené údaje sa uložia vo Vašom profile

4+5=